Platforma E-learning do nauki języków obcych

Szanowni Państwo,

Sześć języków na jednej platformie, kody w bibliotece.informujemy, że nasza biblioteka oferuje bezpłatnie dostęp do platformy E-learningowej do nauki języków: angielskiego, angielskiego biznes, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego.

Kursy LERNI są dostępne na multimedialnej platformie www.lerni.us. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową - czyli całkowite zanurzenie w języku - dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Kody dostępu do platformy są do odebrania w wypożyczalni dla dorosłych. Jedyny warunek, który muszą Państwo spełnić, to posiadanie konta w naszej bibliotece głównej lub w jednej z czterech filii w miejscowościach: Dobrowoda, Kołaczkowice, Szaniec i Szczaworyż.

Platforma LERNI w kilku krokach:

1. W celu aktywacji kodu dostępowego należy wejść w link http://lerni.us/aktywacja
  2. Kolejnym krokiem jest wpisanie swojego adresu e-mail, za pomocą którego będzie odbywało się logowanie do kursu oraz podać utworzone przez siebie hasło, a  następnie wybrać kod promocyjny.
  3. Należy zaakceptować regulamin oraz wybrać opcję "Aktywuj kupon".
  4. Od tej chwili można logować się na stronie www.lerni.us

Logowanie:

Aby zalogować się do kursu należy wejść na stronę www.lerni.us i wybrać zakładkę "Logowanie".

Po wpisaniu odpowiednich danych (podany wcześniej adres e-mail oraz hasło) i zalogowaniu, otworzy nam się strona kursu.

Miłej i owocnej nauki.

Dostęp do platformy będzie możliwy do 15.07.2018 roku.

Zapraszamy do biblioteki po kody.