Cztery kobiety siedzą i rozmawiają  grupa kobiet pozuje do zdjęcia Tort stoi na stoliku

Kolejne, dziesiąte już spotkanie DKK odbyło się 11.12.2021 o godz. 13.00. Tematem dyskusji była niezwykła książka Katarzyny Maicher „Persymona.”Książka opowiada historie przemocy psychicznej w rodzinie i próby wybaczenia, to opowieść o dzieciństwie i dojrzewaniu w poniemieckim domu we Wrocławiu. Historie domu i jego poprzednich mieszkańców. Powieść napisana jest rewelacyjnym, niesamowitym językiem. Żona i córka zdominowana przez ojca psychopatę, nie umiejąca przeciwstawić się przemocy psychicznej. Książkę warto przeczytać, żeby wiedzieć i się nie poddawać.

Przy okazji obchodziłyśmy 3 rocznicę działalności, wszystkie panie 13 osób było obecnych na spotkaniu, które przy kawie i wyjątkowym torcie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Wspominałyśmy przeczytane książki z dkk i nie tylko, przy okazji polecając sobie co warto przeczytać i dlaczego.

Kobieta kroi tort Kobieta pozuje do zdjęcia  Tort stoi na stoliku na tle banerów