Dzieci odpoczywają po zajęciach Dzieci odbijają dłonie na białym kartonie

Na dzisiejszych zajęciach uczestnicy poznali się nawzajem, opowiadali króciutko o poznanej osobie, według wcześniej ustalonych zasad. Zapoznali się z wakacyjnym regulaminem zachowania podczas zabaw, a każdy uczestnik przypieczętował to wymalowana dłonią z podpisem. Nie zabrakło integracyjnych zabaw z chustą Klanza, które przyniosły dzieciom wiele radości.

Zajęcia odbyły się pod fachowym okiem Pani Moniki.

Dzieci siedzą na trawie Dziewczynka pokazuje pomalowana na niebiesko dłoń Drupa dzieci bawi się z chusta animacyjna

Świetna zabawa z chusta

Zajęcia organizowane są w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani dla Gminy Busko - Zdrój na 2023 r.