Szanowni Czytelnicy,

Prosimy o zgłaszanie się do Biblioteki z dowodami osobistymi (chodzi o numery Pesel). Prośbę kierujemy do osób, które nie mają jeszcze kont elektronicznych.

Informujemy również, że istnieje już możliwość założenia konta na stronie naszego programu MAK+. Oto link do rejestracji: http://www.makplus.pl/register/index.html

Konieczne jest podanie peselu i numeru karty czytelnika, Państwa indywidualny numer przekaże Bibliotekarz na Państwa żądanie.

Po założeniu indywidualnego konta, każdy z Państwa będzie miał możliwość wglądu do swoich danych, ilości wypożyczonych książek i ich tytułów, możliwość zmiany hasła i loginu, a także zamawiania książek.