plakatZapraszamy chętnych seniorów do projektu organizowanego przy współudziale Orange

Głównym celem projektu jest aktywizacja społeczna seniorów – sprawienie by seniorzy wyszli z domów i spotkali się ze sobą w miejscu publicznym. Chcemy stworzyć przyjazną przestrzeń, która umożliwi im nawiązywanie nowych kontaktów oraz otworzy ich na innych ludzi.

Kolejnym ważnym elementem jest rozbudzanie w nich chęci do dzielenia się swoją wiedzą, pasją z innymi. Chcemy pokazać, jak wiele osób starszych wciąż pozostaje czynna zawodowo lub jak kreatywnie wykorzystuje swój czas wolny na dokształcanie się, rozwijanie pasji, pomoc innym.

Tematyka spotkań online

Tematyka spotkań obejmie następujące zagadnienia: profilaktyka zdrowotna, bieżące sprawy ekonomiczne, kulturalne, tradycje, rozrywka, pasje, ekologia, finanse, nowe technologie, relacje z młodszymi pokoleniami.

Bohaterowie spotkań

• Osoby znane seniorom np. z telewizji, które prowadzą aktywne życie i realizują swoje pasje oraz skończyły już 60 lat
• Osoby starsze, które angażują się w życie społeczności lokalnych lub realizują ciekawe hobby
• Specjaliści w danych dziedzinach

Zapisy będą przyjmowane pod nr tel. 41 3705162

Zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona.