Miejsko–Gminna Biblioteka Publiczna w Busku–Zdroju ogłasza GRUDZIEŃ miesiącem Amnestii dla Czytelników.

Osoby, które zalegają z książkami w Miejsko–Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku–Zdroju mogą w grudniu skorzystać ze specjalnej „Amnestii" i zwrócić je bez konieczności uiszczenia opłat. Biblioteka przyjmuje książki, które czytelnicy przetrzymywali w domach ponad termin określony regulaminem. Warto więc poprzeglądać półki i oddać te pozycje, które mają na okładce pieczątki.

• Przetrzymujesz książkę?
  • Zapomniałeś oddać w terminie?
  • Nie przegap okazji!
  • Unikniesz kar finansowych!

Zwróć książki by inni mogli z nich skorzystać!

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju
os. Świerczewskiego 17