Dzień pluszowego Misia25 listopada to Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji naszą Bibliotekę odwiedziły "MISIE" z Niepublicznego Przedszkola "Bajkowe Wzgórze" w Mikułowicach. Przedszkolaki wzięły udział w "misiowych zajęciach bibliotecznych", na których dowiedziały się skąd pochodzi tradycja Dnia Pluszowego Misia, rozwiązywały zagadki i krzyżówkę. Nie zabrakło czasu na zabawę w "Niedźwiadka", a także na słodki poczęstunek, który misie lubią najbardziej, czyli oczywiście herbatniki ze słodziuuuutkim miodkiem. Na koniec dzieci obejrzały film o sympatycznym, choć troszkę nieporadnym niedźwiadku - Paddingtonie.

Dzień pluszowego Misia Dzień pluszowego Misia Dzień pluszowego Misia Dzień pluszowego Misia
Dzień pluszowego Misia Dzień pluszowego Misia