Kobieta i mężczyzna rozmawiają. Na stoliku leżą książki i stoi mikrofon.

Z książką łatwiej w trudnym czasie.

Nasz Kolega Artur Osiński był gościem Karoliny Kępczyk w Studiu Kultura.

Dobra książka na trudny czas, to coś co niektórym jest wręcz niezbędne. Cieszymy się, że mimo trudnych warunków dla nas bibliotekarzy i dla Was kochani, Wy nasi Czytelnicy pozostaliście wierni kulturze, a przede wszystkim literaturze. Na początek Artur Osiński poleca "W starym Busku" Franciszka Rusaka, następnie przypomina poezję Bolesława Leśmiana. Pamiętając o najmłodszych sięgamy po świetną serię Zbigniewa Nienackiego z Przygodami Pana Samochodzika i kończymy odcinek rekomendacją literatury kobiecej.

Zapraszamy Państwa na rekomendacje czytelnicze.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=dDWRPY0cdh8&t=24s