VII edycja Nocy Bibliotek już za nami! Dziękujemy wszystkim, którzy byli tego wieczoru z nami! Czytelnicy z wszystkich grup wiekowych miło spędzili czas w naszej bibliotece. Teatrzyk "Leśne Skrzaty" zapewnił najmłodszym Czytelnikom dużo śmiechu. Mieli również okazję poznać lepiej Wypożyczalnię dla Dzieci i Młodzieży, gdzie wzięli udział w zajęciach plastyczno - technicznych i rozgrywkach gier planszowych.Przy dobrej kawie o książkach dyskutowały Panie z działającego w naszej bibliotece Dyskusyjnego Klubu Książki. Natomiast seniorzy rozegrali kolejne partie brydża.

Czytanie wzmacnia - każdy z nas może się o tym przekonać odwiedzając nasza bibliotekę. Czekamy na Was!

VII edycja Nocy Bibliotek już za nami! Dziękujemy wszystkim, którzy byli tego wieczoru z nami! VII edycja Nocy Bibliotek już za nami! Dziękujemy wszystkim, którzy byli tego wieczoru z nami! VII edycja Nocy Bibliotek już za nami! Dziękujemy wszystkim, którzy byli tego wieczoru z nami! VII edycja Nocy Bibliotek już za nami! Dziękujemy wszystkim, którzy byli tego wieczoru z nami!