Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

FierFox Google Chrome Opera Internet Explorera Safari
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku-Zdroju
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju pełni zadania Biblioteki Powiatowej dla Powiatu Buskiego
A A A
Wersja dla niedowidzących
Kategoria

„Biblioteka – świat w jednym miejscu” pod takim hasłem odbyła się kolejna już edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

 Chłopiec i dwie dziewczynki siedzą przy stoliku.  Trzech chłopców pokazuje książkę Dwie dziewczynki zakrywają twarze

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich od 2004 roku organizuje w maju ogólnopolską akcję promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma ona na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

Lekcje biblioteczne dla najmłodszych, wystawa starodruków, spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, zajęcia z programowania, quizy z nagrodami to wszystko dla Was drodzy Czytelnicy, aby przybliżyć Wam magiczny świat książki.

Trzy dziewczynki i chłopiec bawią się grą interaktywną Uśmiechnięta dziewczynka trzyma w ręce książkę i unosi kciuka w górę

Wesoło, tłoczno i radośnie przez cały tydzień było w naszej bibliotece. Odwiedziło nas prawie 300 dzieci z przedszkoli i szkół z terenu Gminy Busko – Zdrój. Zainteresowanie było tak duże, że świętowanie przeciągnęło się na dwa tygodnie. Niezmiernie się cieszymy, że byliście z nami. Pamiętajcie o swojej ulubionej bibliotece nie tylko od święta!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij