Rozmowy przy kawie Rozmowy przy kawie

Przy dobrej kawie i w miłym towarzystwie spotkały się nasze czytelniczki z Dyskusyjnego Klubu Książki. Tematem rozmowy była książka „Wyznaję”. Według naszych klubowiczek pozycja rewelacyjna, choć trudna w odbiorze. Wiele wiadomości, historia skrzypiec, miłość do muzyki, do kobiety, inkwizycja, II wojna światowa, wszystko to sprawia, że czytając książkę trzeba się bardzo skupić. Lektura wstrząsająca, pozostająca na długo w pamięci.

Rozmowy przy kawie Rozmowy przy kawie Rozmowy przy kawie

Dziękujemy za tak mile spędzony czas i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu Klubu już w listopadzie!