Tydzień Bibliotek 2023

Kolejni nasi goście w ramach Tygodnia Bibliotek to urocze przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr 3 w Busku – Zdroju.

Miłośnicy książek, piłki nożnej i księżniczek świetnie czuli się w naszej bibliotece. A właśnie o to chodzi, aby biblioteka kojarzyła się miło. Podczas spotkania najmłodsi dowiedzieli się podstawowych zasad wypożyczania. Wspólnie odgadywali życzenia i prośby książek. Aktywnie brali udział w zabawach zaproponowanych przez Panią bibliotekarkę. Przekonali się, że w bibliotece nigdy nie jest nudno, a książka to najlepszy przyjaciel na całe życie.

Chłopiec siedzi na dywanie i ogląda książkę Chłopiec słucha pani Dwie dziewczynki pozują do zdjęcia

Dwie dziewczynki zgłaszają sie do odpowiedzi Dwóch chłopców ogląda książkę Dzieci siedzą na dywanie i słuchają pani

Dzieci siedzą przy stoliku i oglądają książki Dzieci słuchają Dziewczynka pozuje do zdjęcia

Grupa dzieci bawi się z panią

Dziewczynka w różowej sukience pozuje do zdjęcia

Dziękujemy za miłe odwiedziny i czekamy na Was nie tylko od święta!