Dzieci bawią się biegając po trawie Grupa dzieci słucha opowiadania

Zawsze jest odpowiedni czas, aby odwiedzić nasza bibliotekę. Niezmiernie miło było nam gościć przedszkolaków z Językowej Akademii Przedszkolaka. Najmłodsi czytelnicy mogli dowiedzieć się na temat zasad panujących w bibliotece, dowiedzieli się podstawowych informacji na temat księgozbioru. Mogli wśród mnóstwa kolorowych książek znaleźć swoje ulubione.

Dzieci oglądają książki Dziewczynka trzyma książkę a obok stoi chłopiec Grupa dzieci stoi przed budynkiem biblioteki

Podczas odwiedzin mogliśmy spędzić czas na świeżym powietrzu i wysłuchać bajki zaprezentowanej za pomocą teatrzyku kamishibai. Zabawy z chustą animacyjną bardzo przypadły dzieciom do gustu.

Dziękujemy za miłe spotkanie i do zobaczenia!