Miód na serce, uczta dla ucha – Stanisław Nyczaj i Małgorzata Siemieniec Piękny i nostalgiczny montaż literacko – muzyczny zaprezentowali Małgorzata Siemieniec oraz Stanisław Nyczaj na spotkaniu w Bibliotece 4 marca 2015 r.

Spotkanie rozpoczął dialog słowny pomiędzy Małgorzatą i Stanisławem, autorstwa Stanisława Nyczaja. Drugą i główną część stanowił montaż recytacji w wykonaniu Stanisława oraz śpiewu Małgorzaty.

Spotkanie z poezją S. Nyczaja wymaga skupienia. Strofy jego wierszy choć z pozoru proste zawierają wielki obszar głębokich poetyckich przemyśleń. Jest to ciepła, subtelna gra słowem. Nie ważne czy autor mówi do anonimowego słuchacza, czy do kobiety, wybranki swego serca. W każdej strofie czuć głębię przemyśleń autora. Warto tu wspomnieć takie wiersze jak „Moja gwiazda", „Mowa Twoich rąk", „Wybiegam w przyszłość", czy „Dotyk kamery".

„Człowieczy los", „Kochać" – P. Szczepanika, „Miłość ci wszystko wybaczy", „Tańczące Eurydyki" – to tylko niektóre z piosenek zaprezentowanych przez śpiewaczkę Małgorzatę Siemieniec. Ciepły tembr głosu Małgorzaty urzekł słuchaczy.

Podobało się wszystkim, zarówno młodszej jak i starszej części publiczności.

Miód na serce, uczta dla ucha – Stanisław Nyczaj i Małgorzata SiemieniecMiód na serce, uczta dla ucha – Stanisław Nyczaj i Małgorzata SiemieniecMiód na serce, uczta dla ucha – Stanisław Nyczaj i Małgorzata Siemieniec

Spotkanie zakończyły życzenia dla Pań z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet.