Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

FierFox Google Chrome Opera Internet Explorera Safari
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku-Zdroju
A A A
Wersja dla niedowidzących
Kategoria

Dyskusyjny Klub Książki – „Na walizkach”11 grudnia 2018 roku rozpoczęliśmy działalność Dyskusyjnego Klubu Książki w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku Zdroju.

Pierwsza inauguracyjna omawiana w naszym Klubie książka, to „Między walizkami” autorstwa Pauliny Wilk. Autorka ur. w 1980 roku w Warszawie, pisarka i publicystka. Stale współpracuje z działem zagranicznym tygodnika „Polityka”, pisze do magazynu reporterów „Kontynenty, magazynu „National Geographic”, kwartalnika „Przekrój oraz dominikańskiego miesięcznika „W Drodze”. Wcześniej związana z „Rzeczpospolitą”, TVP Kultura i Polskim Radiem.

Paulina Wilk napisała już kilka książek: „Lalki w ogniu. Opowieści z Indii”, „Znaki szczególne” oraz serię opowieści dla dzieci o misiu Kazimierzu.

„Między walizkami” została złożona z felietonów ukazujących się w miesięczniku w „W drodze”.

Dyskusyjny Klub Książki – „Na walizkach” Dyskusyjny Klub Książki – „Na walizkach” Dyskusyjny Klub Książki – „Na walizkach” 

Dyskusyjny Klub Książki – „Na walizkach”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Książki. Wszelkie informacje będą dostępne na naszej stronie. Zapraszamy.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij