Dorosłych Czytelników (18+) zapraszamy na spotkanie z autorem książki "Miłość w Rzeczniowie".

Spotkanie odbędzie się 29 maja o godz. 16.00.

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Rakiem

Grzegorz Rak urodził się w Rzeczniowie, gdzie spędził dzieciństwo. Obecnie mieszka w Skarżysku. Od lat angażuje się działalność kulturalną, pracował w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach oraz Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach. Wcześniej działał w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów, angażował się w rozmaite działania kulturalne, w tym zainicjowanie tzw. premier studenckich w kieleckim Teatrze im. Stefana Żeromskiego.

Zapraszamy!