Spotkanie z Leśnikiem z Nadleśnictwa Pińczów z okazji Dni Lasu.7 czerwca w ramach obchodów Dni Lasu spotkaliśmy się z Leśnikiem, Panem Lechem Drożdżowskim - zastępcą nadleśniczego w Nadleśnictwie Pińczów. W czasie prezentacji przybliżone zostały tematy "Myśliwy, a leśnik" oraz "Jesień w lesie". Na spotkanie przybyli uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zbludowicach i Publicznej Szkoły Podstawowej Nr. 1 w Busku - Zdroju. Słuchacze zadawali mnóstwo pytań co do pracy leśnika, na które nasz Gość chętnie i wyczerpująco odpowiadał.

Dziękujemy Panu Lechowi Drożdżowskiemu za odwiedzenie naszej Biblioteki, wyczerpujący wykład oraz prezenty dla młodzieży, a wszystkich zainteresowanych "leśnymi" tematami zapraszamy do biblioteki, ponieważ książki o takiej treści również posiadamy.

Spotkanie z Leśnikiem z Nadleśnictwa Pińczów z okazji Dni Lasu. Spotkanie z Leśnikiem z Nadleśnictwa Pińczów z okazji Dni Lasu. Spotkanie z Leśnikiem z Nadleśnictwa Pińczów z okazji Dni Lasu. Spotkanie z Leśnikiem z Nadleśnictwa Pińczów z okazji Dni Lasu.