Spektakl "Łakocie dla Jasia i Małgosi"30.10.2019 r nasi Mali czytelnicy (z Publicznego Przedszkola Nr 2 oraz Publicznego Przedszkola Nr 3 w Busku-Zdroju), gościli w naszej Czytelni i mięli okazję obejrzeć spektakl teatralny "Łakocie Jasia i Małgosi" w wykonaniu Teatru Krak-Art. Dzieci przypomniały sobie dlaczego ważne jest zdrowe odżywianie, a także bardzo ważną zasadę, aby nie rozmawiać z nieznajomymi!

Pomimo tak ważnej lekcji, nie zabrakło także mnóstwa śmiechu i zabawy.

Spektakl "Łakocie dla Jasia i Małgosi" Spektakl "Łakocie dla Jasia i Małgosi" Spektakl "Łakocie dla Jasia i Małgosi" Spektakl "Łakocie dla Jasia i Małgosi"