Dzieci przy stoliku rozmawiają a dziewczynka pisze na dużej kartce grupa dzieci wraz z panią grają w grę

O kłamstwie , jego przyczynach i skutkach rozmawiali dziś nasi najmłodsi podczas zajęć z Panią psycholog. Kłamstwo jest barierą w relacji, która zaburza jej normalne funkcjonowanie. Podczas spotkania uczestnicy warsztatów zagrali wspólnie w grę „Mafia” i „Avalon”.

Dziękujemy za mile spędzony czas i wspólną zabawę połączoną ze zdobywaniem nowych ciekawych doświadczeń.

cztery dziewczynki prezentują dwie plansze dzieci siedzą na stołeczkach  dziewczynka pisze na dużej białej kartce

pani zwraca się do dziewczynki pani z dziećmi stoi przy stoliku

Zajęcia organizowane są w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani dla Gminy Busko - Zdrój na 2023 r.