Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

FierFox Google Chrome Opera Internet Explorera Safari
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku-Zdroju
A A A
Wersja dla niedowidzących
Kategoria

ZAPROSZENIE DO WSPARCIA KONKURSU
„CZEGO ŻYCZYSZ CZŁOWIEKOWI MYŚLĄCEMU? – WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO PANA COGITO"

fundacjaHerbertaplakatkonkurs1200pxSzanowni Państwo,

w imieniu Fundacji im. Zbigniewa Herberta pragniemy zaprosić Państwa do wsparcia i udziału w Konkursie „Czego życzysz człowiekowi myślącemu? – Wyślij wiadomość do Pana Cogito". Konkurs jest organizowany z okazji 89. rocznicy urodzin Zbigniewa Herberta, która przypada w dniu 29 października 2013r.

Konkurs ma na celu popularyzację czytelnictwa oraz twórczości Herberta, nakłonienie do refleksji nad wartościami propagowanymi w twórczości poety, a także przybliżenie postaci Pana Cogito jako jednostki wolnej, niezależnie myślącej i poszukującej.

Konkurs odbędzie się w dniach 5-18.10.2013r. Na stronie www.facebook.com/Herbert.Pan.Cogito będzie udostępniona aplikacja „Czego życzysz człowiekowi myślącemu? – Wyślij wiadomość do Pana Cogito", dzięki której każdy uczestnik będzie mógł przesłać wiadomość do Pana Cogito, używając maksymalnie 150 znaków. Osoby, które nie korzystają z Facebooka, będą także mogły wziąć udział w konkursie, wysyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spośród nadesłanych zgłoszeń Jury, na czele którego stanie Katarzyna Herbert, wybierze najlepsze prace pod względem oryginalności ujęcia tematu, poprawności językowej, humoru i uwzględnienia herbertowskich wartości. Nagrodami w konkursie będą: 15-cie tomików poezji „Pan Cogito", słuchawki bezprzewodowe Beats by Dr. Dre, tablet multimedialny Samsung oraz czytnik E-booków Amazon Kindle.

Konkurs „Czego życzysz człowiekowi myślącemu? – wyślij wiadomość do Pana Cogito" jest przedsięwzięciem przygotowanym przez Fundację im. Zbigniewa Herberta w ramach kampanii edukacyjnej „Pan Cogito", której celem jest zaproszenie młodzieży do dialogu wokół twórczości poety.

Jednocześnie, zapraszamy do polubienia prowadzonego przez studentów profilu www.facebook.com/Herbert.Pan.Cogito, który w przyjazny sposób przybliża osobę i twórczość Zbigniewa Herberta.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij