Uwaga na oszustów próbujących wyłudzać pieniądze!

Szanowni Państwo,

W związku z powtarzającymi się zgłoszeniami od naszych Czytelników, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju informuje, że nie prowadzi żadnej akcji mającej na cele zbieranie środków finansowych w celu sfinansowania zakupu książek dla dzieci lub pomoc dzieciom.

Przestrzegamy prywatnych przedsiębiorców z Buska-Zdroju i jego okolic oraz wszelkie inne osoby, by nie wierzyły osobom podającym się za pracowników naszej Biblioteki i próbujących skłonić do wpłacania pieniędzy na konto lub bezpośredniego ich przekazania.

Jednocześnie oświadczamy, iż wszelkie akcje mające na celu pozyskanie przez Bibliotekę dodatkowych środków finansowych prowadzone są w sposób bardzo formalny, a prośby i wnioski kierowane są do odpowiednich podmiotów w formie papierowej, na papierze firmowym i z odpowiednimi pieczątkami i podpisami.

Prosimy Państwa również o zgłaszanie takich przypadków do naszej siedziby. Nr tel. 41 3705162

Można wnioskować z zaistniałej sytuacji, że pomysłowość oszustów nie zna granic, zatem bądźcie Państwo czujni i nie dajcie się oszukać!