Uroczyste spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Już 5 lat Czytelniczki naszej biblioteki spotykają się przy wspólny stole, dobrej kawie i wspaniałych książkach. Nasz Klub zrzesza 14 osób, które co miesiąc spotykają się by porozmawiać o przeczytanych książkach.

Dyskusyjne Kluby Książki powstały w Polsce z inicjatywy Instytut Książki, z dofinansowaniem Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Ich celem jest popularyzacja książek i czytelnictwa w bibliotekach publicznych w całej Polsce.

Powstały z myślą o wszystkich osobach, które lubią czytać, rozmawiać o literaturze, poznawać nowych autorów i gatunki literackie.

Jubileuszowe spotkanie uświetnił występ zespołu „ 1+2 Co nam w duszy gra” z wokalem Pani Jadwiga Karczewska. Wspaniała oprawa muzyczna umiliła nasze spotkanie, za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy za tak miłe spotkanie jubileuszowe i życzymy sobie jeszcze wielu kolejnych rocznicowych spotkań.

Dwie panie siedzę przy stoliku Klubowiczki dyskusyjnego klubu książki Pani gra na akordeonie

Pani trzyma w ręce mikrofon i śpiewa Pan śpiewa do mikrofonu Zespól muzyczny

Zgromadzeni uczestnicy spotkania siedzą przy wspólnym stole