Jan Chruśliński w naszej bibliotece  Goście spotkania w buskiej bibliotece

Spotkanie autorskie Jana Chruślińskiego połączone z promocją jego najnowszej książki "Od zmierzchu do świtu" odbyło się w naszej bibliotece z niezwykłym entuzjazmem i dużym zainteresowaniem czytelników. Sala biblioteki wypełniła się po brzegi, gdyż fani literatury oraz miłośnicy twórczości autora z różnych grup wiekowych chcieli być częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

Na wprost publiczności, zasiadając przy wygodnym fotelu, Jan Chruśliński przedstawił nie tylko treść swojej najnowszej książki, ale także podzielił się inspiracjami, które kierowały nim podczas pisania. Opowiedział o procesie twórczym, o tle historycznym oraz o głównych wątkach, które składają się na fabułę jego najnowszego dzieła.

Spotkanie było nie tylko okazją do poznania bliżej autora i jego pracy, ale także do zadawania pytań. Czytelnicy mieli szansę zadawać pytania dotyczące książki, procesu pisania, inspiracji oraz życia samego autora. Jan Chruśliński odpowiadał na wszystkie pytania z ogromnym zaangażowaniem i pasją, co dodawało spotkaniu jeszcze większej wartości.

Goście podczas spotkania autorskiego Pan burmistrz z gościem Pan wita przybyłych gości

Jan Chruściński w buskiej bibliotece Oprawa muzyczna spotkania Pan Burmistrz przemawia do gości

Prezentacja książki

Po części dyskusyjnej nastąpiła część autografowa, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Każdy czytelnik mógł osobiście porozmawiać z autorem, uzyskać jego podpis w książce oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Całe wydarzenie było nie tylko doskonałą okazją do spotkania z autorem i nabycia jego najnowszej książki, ale także do poszerzenia horyzontów czytelniczych i kulturalnych. Atmosfera była pełna entuzjazmu i inspiracji, a obecność samego autora sprawiła, że spotkanie było niezwykłym przeżyciem dla wszystkich uczestników.