Filia Biblioteczna w Dobrowodzie już działa.W ostatnich dniach lutego w ZPO w Dobrowodzie została otwarta nowa biblioteka: Filia Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku -Zdroju. Filię przeniesiono z miejscowości Olganów.

Z tej okazji chętni uczniowie szkoły wzięli udział w akcji „Kwiatek dla biblioteki". Najwięcej kwiatów przynieśli uczniowie kl. III, którzy zwiedzili nową bibliotekę wspólnie z wychowawcą. Przy tej okazji zapoznali się z zasadami korzystania ze zbiorów bibliotecznych, obejrzeli książki i wykonali ilustracje do ulubionej lektury.

Uczniowie klasy IV oraz dzieci z oddziału „0" przygotowali wiersze o książkach i bibliotece, które pięknie recytowali na spotkaniu z bibliotekarzem. Dziewczynki z klasy V ozdobiły regały kolorowymi balonami i własnoręcznie wykonanymi kwiatami z bibuły wykonanymi podczas popołudniowych spotkań bibliotecznych.

Filia Biblioteczna w Dobrowodzie zaprasza zarówno młodszych jak i starszych Czytelników.

Pracownikiem Filii jest pani Marta Skowrońska – Starszy Kustosz

Godziny otwarcia Filii w Dobrowodzie
Poniedziałek - 13.00 – 18.00
Wtorek - 13.00 – 18.00
Środa - nieczynna
Czwartek - 13.00 – 18.00
Piątek - nieczynna
Sobota - 9.00 – 14.00

ZAPRASZAMY!

Filia Biblioteczna w Dobrowodzie już działa. Filia Biblioteczna w Dobrowodzie już działa. Filia Biblioteczna w Dobrowodzie już działa. Filia Biblioteczna w Dobrowodzie już działa.