Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

FierFox Google Chrome Opera Internet Explorera Safari
Biuletyn Informacji Publicznej Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku-Zdroju
A A A
Wersja dla niedowidzących
Kategoria

Szanowni Państwo,

 

ebook ibukW dniu dzisiejszym uruchomiliśmy dostęp do wybranej oferty beletrystycznej w ramach drugiego konsorcjum bibliotek publicznych woj. świętokrzyskiego – „Świętokrzyska e-czytelnia – literatura piękna”. Nasi Czytelnicy będą mieli dostęp do 1693 publikacji (672 wybranych + 1021 darmowych) na platformie IBUK Libra (libra.ibuk.pl). Z bazy mogą korzystać Czytelnicy biblioteki z każdego miejsca z dostępem do Internetu również na urządzeniach mobilnych po dodaniu kodu PIN do utworzonego wcześniej konta myIBUK.

 

Przypominamy również o dostępnych filmikach instruktażowych, w tym filmik dot. rejestracji i logowania do platformy IBUK Libra.

Wszystkie tutoriale są dostępne w serwisie Youtube, na naszym kanale (linki poniżej) oraz na stronie Libry w zakładce POMOC (http://libra.ibuk.pl/#help).

https://www.youtube.com/watch?v=p-DQnp1fvgI
https://www.youtube.com/watch?v=LWWktdghscY
https://www.youtube.com/watch?v=7GNxlHtmtWk

Jednocześnie przypominamy, że Czytelnicy biblioteki, którzy już korzystają z zasobów IL w naszej bibliotece nie muszą ponownie zakładać konta myIBUK.

Wystarczy, że dodadzą do obecnego konta nowy kod PIN, tym samym uwierzytelniając swój dostęp do nowej kolekcji literatury.

ZAPRASZAMY PO NOWE KODY!

WAŻNE !!!

Zasoby książek w ramach „Świętokrzyskiej e-czytelni – literatura piękna”, dostępne są wyłącznie po zalogowaniu się czytelnika do konta myIBUK niezależnie od miejsca, w którym będzie korzystał z bazy IL.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Zamknij