dwie aktorki przed publicznością pamiątkowa fotografia

W bibliotece nie ma nudy i mogli się o tym przekonać uczestnicy naszych dzisiejszych zajęć zorganizowanych podczas „Ferii zimowych w bibliotece”. O bezpieczeństwie i podstawowych zasadach jakie trzeba znać najmłodsi dowiedzieli się podczas spektaklu teatralnego „To największe jest szaleństwo, nie znać słowa bezpieczeństwo”. W przystępny i zabawny sposób wskazuje młodym widzom wzorce zachowań. W szczególny sposób zwraca uwagę na zachowanie ostrożności w kontaktach z nieznajomymi. Mówi też o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach.

Po zakończonym spektaklu najmłodsi mieli okazję spotkać się z Panią Julią Koreptą, która zaprezentowała grę na skrzypcach. Uczestnicy zajęć mieli okazję pod okiem profesjonalistki spróbować swoich sił w graniu na skrzypcach.

Podczas zajęć plastycznych dzieci wykonały grzechotkę z rolek papierowych, która mogły przyozdobić według własnego pomysłu.

chłopiec trzyma skrzypce a pani stoi obok aktorka podczas sceny dwie aktorki prezentują plansze ze znakiem drogowym

dzieci siedzą przy stoliku i wykonują prace plastyczne pani pokazuje dziewczynce jak trzymać skrzypce pani trzyma w dłoniach skrzypce

pani w sukience gra na skrzypcach

Dziękujemy za wspaniale spędzony czas i zapraszamy na drugi tydzień zimowych ferii z biblioteką!