Wspólne zdjęcie z gościem biblioteki Pani zadaje pytanie dzieciom

Moja, Twoja, Nasza biblioteka!

To hasło obchodzonego właśnie XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. W ramach obchodów tego wyjątkowego Tygodnia Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Busku – Zdroju przygotowała mnóstwo atrakcji dla każdego – oczywiście w myśl zasady Moja, Twoja, Nasza! Biblioteka to miejsce dla każdego.

10 maja mieliśmy przyjemność gościć Panią Agnieszkę Mielech – pisarkę, autorkę książek dla dzieci.

Stworzyła bestsellerową serię „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn”.

Pisze od najmłodszych lat dla siebie i bliskich, a publikuje od roku 2013. Nakładem wydawnictwa Wilga (Grupa Wydawnicza Foksal) ukazała się seria „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn”, która zawiera już ponad dwadzieścia książek oraz dwa tomy powieści fantasy dla nastolatków – „Jaga Czekolada i baszta czarownic”

Uczniowie ze szkół podstawowych nr 1 i 2, którzy wzięli udział w spotkaniu bardzo chętnie dzielili się swoimi zainteresowaniami czytelniczymi, poznali historię powstania serii o tajemniczej Emi. Mieli również wiele pytań do Pani Agnieszki Mielech, która z wielkim zaangażowaniem udzieliła odpowiedzi na każde nurtujące dzieci pytanie.

Mamy nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie z Panią Agnieszką. Dziękujemy za mile spędzony czas.

Agnieszka Mielech podczas spotkania Agnieszka Mielech Autorka Agnieszka Mielech podczas prezentacji slajdów

Autorka książek rozdaje autografy Autorka prezentuje prezentacje Dziewczynka odpowiada na pytanie

Grupa dzieci z panią pozują do zdjęcia Pani dyrektor wręcza kwiaty Agnieszce Mielech Pani rozmawia z dziećmi

Do zobaczenia!